Bože,jak mám v tomhle stavu ještě myslet,nad názvem článku

25. února 2008 v 16:55 | emily.way |  vypsáno.
Včera byla neděle.A to u mě znamená,že nemůžu usnout.Nevim proč to tak je ,ale je to vždycky v neděli.Včera už sem na to byla připravená,a tak sem si k posteli připravila papír a tužku,kdyby mě něco ,,hrozně chytrýho napadlo,, XD.Včera večer sem napsala tohle:
-Pokud si v sobotu večer zapnete Novu,pravděpodobně tam bude nějaká "zábavná"show nebo udílení nějakých hrozně "důležitých a smysluplných" cen.Pravděpodobně to bude uvádět Leoš Mareš.Pravděpodobně tam bude vystupovat Farna,Koláš nebo Vondráčková(nepíšu,jestli ta mladá nebo stará,je pravděpodobný,že tam budou obě).
-Pokud se rozhodnete projít si pár náhodných blogů,pravděpodobně budou skoro všechny růžový,plný těch didlin s obrovskýma mašlema a o Tokio Hotel,Olsenkách US5 a podobně.Majitelce bude mezi 11-14 lety a bude mít přezdívku Didlinka nebo Emogirl.
-Pravděpodobně více než půlka holek ve věku 11-14 let bude mít blog o Tokio Hotel a bude zamilovaná do Billíška nebo Tomíška.
-Pravděpodobně více než půlka třídy bude mít "inteligentní" hlášky a slovník typu:Tag to je plostě bombový!Muck milášku,taky tě mocinky moc lásenkuju,si plostě můj nejlepší kamík!MTMMR!
-Nejméně jeden člověk ve třídě se bude považovat za emo,tim pádem za největšího borce.Nejméně půlka třídy bude "in" a "cool",půjde s dobou a bude poslouchat hiphop.
-Maximálně 2 lidi ve třídě budou normální.Zbytek se rozděluje na šampony,diskanty,hopery,fifleny,neutrální šprty,velký "drsňačky" a ještě drsnější emogirls.
-Maximálně dva lidi ze školy budou číst Frerardy.
-Nejméně jeden člověk ve třídě bude ostatními "normálními" spolužáky považován za "divného".
-Maximálně jeden člověk v tuhle dobu (23:54) nebude moct spát a bude psát podobnou úvahu.
-emily.way
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama